İade & Değişim

Uluslararası gönderiyoruz.

Uluslararası gönderim bedeli, yere ve gönderim yöntemine göre belirlenir. Siparişinizi tamamlamadan önce, ödeme yerinizde bulunduğunuz yerin maliyetini göreceksiniz.
Rahatlığınız için International Checkout, birçok yere ön ödemeli vergi ve vergi sağlar. Bu şekilde, gümrük gecikmelerinden kaçınırsınız ve siparişiniz geldiğinde hiçbir şey ödemekle yükümlü olmayacaksınız.

Uluslararası siparişlerde iade veya değişim kabul edilmez.

Malların teslimi için 2 ila 6 hafta izin verilmelidir.

Lil’gaea, nakliye sırasında hasar gören eşyalara gelebilecek zararlardan sorumlu değildir. Eğer özellikle bir donanım eksikse, lütfen bize info@lilgaea.com mail adresinden bildirin.

ŞİKAYET VE YETERLİLİKLER

Alıcı, teslim alındıktan hemen sonra sevk irsaliyesini denetlemekle yükümlüdür. Şikayet ve / veya görünür nakliye zararları, varsa, malların alınmasından hemen sonra irsaliyede / irsaliyede belirtilecek ve Malları derhal sigortalayan taşıyıcıya bildirilecektir.

Kusur ve eksiklik şikayetleri, alındıktan sonra en geç 5 gün içinde LIL’gaea tarafından yazılı olarak alınacak ve alınacaktır.

Malların riski alıcıya geçtiğinde, LIL’gaea, bu genel satış ve teslimat koşullarında öngörülen sorumluluk dışında oluşabilecek hiçbir zarardan artık sorumlu değildir.

LIL’gaea, dolaylı kayıplardan, örneğin alıcının kusur ve eksikliklerin sonucu olarak maruz kalabileceği zaman faktörlerinden kaynaklanan kar veya zarar.
Alıcının malları LIL’gaea’nın onayı olmadan iade etme hakkı yoktur.
Malları iade ederken, bunlar uygun şekilde paketlenmelidir, aksi takdirde kabul edilmeyecektir.