“Senin Dünyan,
Senin Hikayen”

Lil’ Gaea 2012 yılında Pınar Yar Gövsa ve Tuğrul Gövsa, tarafından
kurulmuştur. Çocuk sağlığı ve güvenliği başta olmak üzere,
doğal, modern ve çok yönlü çocuk mobilyalarının
yaratıcıları ve üreticileridir.

“ÇOCUK SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ ODAK NOKTAMIZ”

Doğal ve sertifikalı malzemeler ile üretim yapmanın ve bebek sağlığına verdiğimiz önemin gururunu duyuyoruz. Alışa geldiğimiz nesnelerin tasarımındaki kalite, doğallık ve teknolojisini, yaptığımız hassas üretim ile dengeliyoruz.

Lil’Gaea, kuruluşundan itibaren sürdürülebilirliğe önem vermiş, Türkiye merkezli, yerel üretime destek veren bir firmadır. Her parça, en yüksek kalitede malzemelerle, usta ellerden çıkan ekip tarafından hazırlanır.
Parçalar kullanım esnekliği olan, dayanıklı ve zamansız olarak tasarlanmıştır. Amacımız, ürünlerimizle kullanıcı arasında bağ kurulması ve nesilden nesle aktarımıdır.

“Eğitimli ustalar tarafından özenle üretilir.”

“Kullanıcı ve ürün arasında duygusal bağ”

Lil’Gaea’ nın odak noktası, bebeklikten çocukluğa ve gençlik dönemine adım attığı geçişlerdir. Tüm bu aşamalar, evinizi içtenlik ve tutkuyla dekore ederken, kullanıcı ve ürün arasında da duygusal bir bağ oluşturur. Ürünler, hoş, çekici ve eğlencelidir.

Yaratıcılığımızın zamansız olduğu markamız eğlence, deneyim ve öz kimlik şeklinde değer yaratır. Doğal çizgiler hem çocuğun hem de ebeveynlerin yaşam tarzı ihtiyaçlarına basit çözümler sunar.